Filmperspectief en -analyse voor school en universiteit
Het compacte studie- en referentieboek “Film Perspectieven - Filmanalyse voor school en universiteit” biedt de essentiële vaardigheden die nodig zijn voor een goed begrip van en een productieve omgang met film. Het boek is gericht op docenten, lectoren, leerlingen en studenten die de expressieve vormen en effecten van het medium willen verkennen. Het is geschikt voor gebruik in het onderwijs, in seminars over filmtaal en biedt ook suggesties voor het gebruik van film in kunst- of politicologielessen. Het is eveneens geschikt voor beroepen die gebruikmaken van het expressieve en impactvolle potentieel van film, als mediadesigners, media-assistenten, technisch assistenten, film- en video-editors en journalisten.
Filmperspektiven - Filmanalyse für Schule und Studium
Natuurlijk is de inhoud van dit referentieboek geschikt voor gebruik door professionals die werkzaam in de film- en videoindustrie om de oudere kennis te verfrissen en om nieuwe ideeën op te doen door de vele praktische benaderingen met filmfragmenten en de besprekingen van de voorbeelden uit een groot aantal bekende films. De besproken filmanalyses en -interpretaties zijn erop gericht om het persoonlijk vervolgonderzoek te stimuleren en de toepassing van methoden op andere films dan de besproken films mogelijk te maken. Dit aantrekkelijk samengestelde leer- en studieboek is rijk voorzien van (kleine) afbeeldingen als scènes uit een breed assortiment aan films.
ISBN 978-3-8085-3781-7, “Filmperspektiven - Filmanalyse für Schule und Studium”, Werner Kamp en Michael Braun, Uitgeverij Europa-Leermiddelen, 2011.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde webshop producten
Bakeliet 1907-2007 catalogus
nu voor € 12,00Jos de Mey Kunstboek
nu voor € 25,00Playboy met Nicolette Kluijver in 3D
nu voor € 16,0065
van € 34,95 voor € 20,00Fernand Léger
nu voor € 30,00Top 10 populairste artikelen
- Necker Kubus Illusie
- Figuur van Thiéry
- Müller-Lyer Illusie
- Les in het construeren van visuele en optische illusies
- Fenomeen van trompe-l'oeil en andere optische illusies
- Maak zelf je 3D illusies
- Surrealisme als kunst tussen droom en werkelijkheid
- Optisch bedrog in onze visuele waarnemingen
- Op Art Museum presenteert optische illusies
- Kleurrijke prikkels van Jeroen Krabbé





